TAKMIČENJA      E-mail

Bosna i Hercegovina je zemlja s najviše postavljenih mina po metru kvadratnom u Europi. Iako se već više od jednog desetljeća aktivno radi na razminiranju, širom BiH šume, livade, napuštena i razrušena imanja, još uvijek skrivaju na hiljade mina, ne eksplodiranih granata i eksplozivnih naprava.

Testiranje u toku

Pobjednička ekipa

Komisija na djelu

Više članaka...
  • Krajem prošle godine održano je Opštinsko takmičenje „Upozoravanje na mine“ pod pokroviteljstvom Crvenog križa. Našu školu predstavili su članovi sekcije „Svjesnost o postojanju mina“. S ponosnom ističemo kako su đaci koje vodi nastavnica Olovčić Hama, pokazali iznimno znanje i vještine i školski hol ukrasili još jednom vrijednom diplomom za osvojeno prvo mjesto.